عکس دکتر حسن دباغ

دکتر حسن دباغ

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسن دباغ متخصص بورد زنان و زایمان در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسن دباغ نوبت بگیرید.

  • زنان و زایمان
  • خ سیدجمال الدین اسدآبادی چهارراه فاطمیه،ساختمان آسا
  • 2229411
  • متخصص بورد زنان و زایمان
  • نظام پزشکی: 16736
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسن دباغ

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسن دباغ

پزشک پرطرفدار
بیش از 53% مراجعین، دکتر حسن دباغ را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسن دباغ ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسن دباغ، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسن دباغ چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسن دباغ، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسن دباغ انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسن دباغ به آدرس خ سیدجمال الدین اسدآبادی چهارراه فاطمیه،ساختمان آسا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسن دباغ رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسن دباغ تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسن دباغ به عنوان یک پزشک متخصص بورد زنان و زایمان، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسن دباغ، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسن دباغ مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های بورد زنان و زایمان دریافت کنند.

دکتر حسن دباغ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسن دباغ در زمینه متخصص بورد زنان و زایمان، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسن دباغ کجاست؟

مطب دکتر حسن دباغ به عنوان یک پزشک متخصص بورد زنان و زایمان در شهر بندرعباس فعالیت میکند، خ سیدجمال الدین اسدآبادی چهارراه فاطمیه،ساختمان آسا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسن دباغ، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسن دباغ که 2229411 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسن دباغ چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسن دباغ، متخصص بورد زنان و زایمان، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسن دباغ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسن دباغ

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسن دباغ کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسن دباغ امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسن دباغ فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس