عکس دکتر حدیث کامیاب

دکتر حدیث کامیاب

نوبت دهی اینترنتی دکتر حدیث کامیاب متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حدیث کامیاب نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • کرمان، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، کوچه 11 بهشتی، ساختمان بزرگمهر، طبقه 2، واحد 8
 • 0
 • 03432483292
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 118890
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر حدیث کامیاب

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حدیث کامیاب

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر حدیث کامیاب را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حدیث کامیاب ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حدیث کامیاب، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حدیث کامیاب چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حدیث کامیاب، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حدیث کامیاب انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حدیث کامیاب به آدرس کرمان، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، کوچه 11 بهشتی، ساختمان بزرگمهر، طبقه 2، واحد 8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حدیث کامیاب رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حدیث کامیاب تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حدیث کامیاب به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حدیث کامیاب، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حدیث کامیاب مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر حدیث کامیاب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حدیث کامیاب در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حدیث کامیاب کجاست؟

مطب دکتر حدیث کامیاب به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، نرسیده به چهارراه طهماسب آباد، کوچه 11 بهشتی، ساختمان بزرگمهر، طبقه 2، واحد 8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حدیث کامیاب، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حدیث کامیاب که 0 - 03432483292 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حدیث کامیاب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حدیث کامیاب، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حدیث کامیاب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حدیث کامیاب

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حدیث کامیاب کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حدیث کامیاب امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حدیث کامیاب فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس