عکس دکتر حجت صالحیان

دکتر حجت صالحیان

نوبت دهی اینترنتی دکتر حجت صالحیان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر سبزوار و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حجت صالحیان نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • سبزوار، خیابان فرمانداری، روبه روی بیمارستان مبینی، جنب فروشگاه رفاه، مجتمع پزشکان امین، طبقه2
 • 09307869968
 • 0
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 149562
 • سبزوار

نوبت دهی اینترنتی دکتر حجت صالحیان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حجت صالحیان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حجت صالحیان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حجت صالحیان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حجت صالحیان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حجت صالحیان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حجت صالحیان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حجت صالحیان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حجت صالحیان به آدرس سبزوار، خیابان فرمانداری، روبه روی بیمارستان مبینی، جنب فروشگاه رفاه، مجتمع پزشکان امین، طبقه2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حجت صالحیان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حجت صالحیان تنها بیماران سبزوار را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حجت صالحیان به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر سبزوار مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سبزوار و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حجت صالحیان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حجت صالحیان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر حجت صالحیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حجت صالحیان در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر سبزوار فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حجت صالحیان کجاست؟

مطب دکتر حجت صالحیان به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر سبزوار فعالیت میکند، سبزوار، خیابان فرمانداری، روبه روی بیمارستان مبینی، جنب فروشگاه رفاه، مجتمع پزشکان امین، طبقه2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حجت صالحیان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حجت صالحیان که 09307869968 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حجت صالحیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حجت صالحیان، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر سبزوار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حجت صالحیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حجت صالحیان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حجت صالحیان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حجت صالحیان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حجت صالحیان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس