X
عکس دکتر حجت الله جاوید

دکتر حجت الله جاوید

نوبت دهی اینترنتی دکتر حجت الله جاوید دکترای روانشناسی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حجت الله جاوید نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، کوچه ۴۷، ساختمان فیروزه، طبقه ۵
 • 0
 • 07132342986
 • دکترای روانشناسی
 • نظام پزشکی: 499
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر حجت الله جاوید

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حجت الله جاوید

پزشک پرطرفدار
بیش از 80% مراجعین، دکتر حجت الله جاوید را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر حجت الله جاوید در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حجت الله جاوید، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حجت الله جاوید چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حجت الله جاوید، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حجت الله جاوید انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حجت الله جاوید به آدرس شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، کوچه ۴۷، ساختمان فیروزه، طبقه ۵، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حجت الله جاوید رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حجت الله جاوید تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حجت الله جاوید به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حجت الله جاوید، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حجت الله جاوید مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی دریافت کنند.

دکتر حجت الله جاوید در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حجت الله جاوید در زمینه دکترای روانشناسی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حجت الله جاوید کجاست؟

مطب دکتر حجت الله جاوید به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، روبه روی هتل پارس، کوچه ۴۷، ساختمان فیروزه، طبقه ۵ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حجت الله جاوید، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حجت الله جاوید که 0 - 07132342986 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حجت الله جاوید چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حجت الله جاوید، دکترای روانشناسی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حجت الله جاوید می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حجت الله جاوید

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حجت الله جاوید کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حجت الله جاوید امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حجت الله جاوید فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس