عکس دکتر حبیب الله نقدی

دکتر حبیب الله نقدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حبیب الله نقدی متخصص داخلی در شهر نجف آباد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حبیب الله نقدی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • نجف اباد، بعدازچهارراه شهرداری، کوچه شهید محمدی
 • 0
 • 03142615332
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 32059
 • نجف آباد

نوبت دهی اینترنتی دکتر حبیب الله نقدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حبیب الله نقدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حبیب الله نقدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حبیب الله نقدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حبیب الله نقدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حبیب الله نقدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حبیب الله نقدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حبیب الله نقدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حبیب الله نقدی به آدرس نجف اباد، بعدازچهارراه شهرداری، کوچه شهید محمدی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حبیب الله نقدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حبیب الله نقدی تنها بیماران نجف آباد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حبیب الله نقدی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر نجف آباد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در نجف آباد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حبیب الله نقدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حبیب الله نقدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر حبیب الله نقدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حبیب الله نقدی در زمینه متخصص داخلی، در شهر نجف آباد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حبیب الله نقدی کجاست؟

مطب دکتر حبیب الله نقدی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر نجف آباد فعالیت میکند، نجف اباد، بعدازچهارراه شهرداری، کوچه شهید محمدی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حبیب الله نقدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حبیب الله نقدی که 0 - 03142615332 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حبیب الله نقدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حبیب الله نقدی، متخصص داخلی، در شهر نجف آباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب الله نقدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حبیب الله نقدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حبیب الله نقدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حبیب الله نقدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حبیب الله نقدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس