عکس دکتر حبیب الله تقی نظری

دکتر حبیب الله تقی نظری

نوبت دهی اینترنتی دکتر حبیب الله تقی نظری متخصص جراحی عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حبیب الله تقی نظری نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • تهران، صادقیه، کاشانی، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان، بلوک 3، واحد 6
 • 0
 • 02144070385
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 21188
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر حبیب الله تقی نظری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حبیب الله تقی نظری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حبیب الله تقی نظری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حبیب الله تقی نظری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حبیب الله تقی نظری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حبیب الله تقی نظری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حبیب الله تقی نظری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حبیب الله تقی نظری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حبیب الله تقی نظری به آدرس تهران، صادقیه، کاشانی، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان، بلوک 3، واحد 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حبیب الله تقی نظری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حبیب الله تقی نظری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حبیب الله تقی نظری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حبیب الله تقی نظری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حبیب الله تقی نظری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر حبیب الله تقی نظری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حبیب الله تقی نظری در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حبیب الله تقی نظری کجاست؟

مطب دکتر حبیب الله تقی نظری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، صادقیه، کاشانی، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان، بلوک 3، واحد 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حبیب الله تقی نظری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حبیب الله تقی نظری که 0 - 02144070385 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حبیب الله تقی نظری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حبیب الله تقی نظری، متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حبیب الله تقی نظری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حبیب الله تقی نظری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حبیب الله تقی نظری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حبیب الله تقی نظری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حبیب الله تقی نظری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس