عکس دکتر حامد فرهادی

دکتر حامد فرهادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حامد فرهادی متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حامد فرهادی نوبت بگیرید.

 • جراح پلاستیک و زیبایی
 • مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار، پرستار ۳، ساختمان آریا، طبقه چهارم
 • 09031070222
 • 0
 • متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
 • نظام پزشکی: 100609
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر حامد فرهادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حامد فرهادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حامد فرهادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حامد فرهادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حامد فرهادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حامد فرهادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حامد فرهادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حامد فرهادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حامد فرهادی به آدرس مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار، پرستار ۳، ساختمان آریا، طبقه چهارم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حامد فرهادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حامد فرهادی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حامد فرهادی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حامد فرهادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حامد فرهادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فوق جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی دریافت کنند.

دکتر حامد فرهادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حامد فرهادی در زمینه متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حامد فرهادی کجاست؟

مطب دکتر حامد فرهادی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان پرستار، پرستار ۳، ساختمان آریا، طبقه چهارم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حامد فرهادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حامد فرهادی که 09031070222 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حامد فرهادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حامد فرهادی، متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حامد فرهادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حامد فرهادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حامد فرهادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حامد فرهادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حامد فرهادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس