X
عکس دکتر حامد عباسی

دکتر حامد عباسی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حامد عباسی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حامد عباسی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به تجریش، بالاتر از سه راه زعفرانیه، نبش کوچه عباس کیارستمی، برج فردوس، طبقه4، واحد19
 • 09120746712
 • 02122731912
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 86587
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر حامد عباسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حامد عباسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حامد عباسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حامد عباسی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حامد عباسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حامد عباسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حامد عباسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حامد عباسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حامد عباسی به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به تجریش، بالاتر از سه راه زعفرانیه، نبش کوچه عباس کیارستمی، برج فردوس، طبقه4، واحد19، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حامد عباسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حامد عباسی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حامد عباسی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حامد عباسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حامد عباسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر حامد عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حامد عباسی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حامد عباسی کجاست؟

مطب دکتر حامد عباسی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به تجریش، بالاتر از سه راه زعفرانیه، نبش کوچه عباس کیارستمی، برج فردوس، طبقه4، واحد19 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حامد عباسی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حامد عباسی که 09120746712 - 02122731912 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حامد عباسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حامد عباسی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حامد عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حامد عباسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حامد عباسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حامد عباسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حامد عباسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس