X
عکس دکتر حامد اتصالی

دکتر حامد اتصالی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حامد اتصالی جراح و متخصص چشم در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حامد اتصالی نوبت بگیرید.

  • چشم پزشک
  • خیابان کازرونی،بعد از فروشگاه هفت آسمان،بالای عینک پاتریس
  • جراح و متخصص چشم
  • نظام پزشکی: 157515
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر حامد اتصالی

در حال دریافت اطلاعات...

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

نظر بیماران در مورد دکتر حامد اتصالی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر حامد اتصالی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر حامد اتصالی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حامد اتصالی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حامد اتصالی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حامد اتصالی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حامد اتصالی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حامد اتصالی به آدرس خیابان کازرونی،بعد از فروشگاه هفت آسمان،بالای عینک پاتریس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حامد اتصالی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حامد اتصالی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حامد اتصالی به عنوان یک پزشک جراح و متخصص چشم، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حامد اتصالی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حامد اتصالی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراح و چشم دریافت کنند.

دکتر حامد اتصالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حامد اتصالی در زمینه جراح و متخصص چشم، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حامد اتصالی کجاست؟

مطب دکتر حامد اتصالی به عنوان یک پزشک جراح و متخصص چشم در شهر بندرعباس فعالیت میکند، خیابان کازرونی،بعد از فروشگاه هفت آسمان،بالای عینک پاتریس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حامد اتصالی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حامد اتصالی که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حامد اتصالی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حامد اتصالی، جراح و متخصص چشم، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حامد اتصالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حامد اتصالی

در حال حاضر شرایط مطب دکتر حامد اتصالی به شرح زیر میباشد

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

ارسال آزمایش به دکتر حامد اتصالی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حامد اتصالی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس