X
عکس دکتر جواد کجوری

دکتر جواد کجوری

نوبت دهی اینترنتی دکتر جواد کجوری متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی اینترونشنال در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جواد کجوری نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • شیراز، بلوار شهید چمران، بلوار نیایش مجتمع فوق متخصصی نیایش
 • 0
 • 07136540068
 • متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی اینترونشنال
 • نظام پزشکی: 55318
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر جواد کجوری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جواد کجوری

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر جواد کجوری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر جواد کجوری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جواد کجوری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جواد کجوری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جواد کجوری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جواد کجوری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جواد کجوری به آدرس شیراز، بلوار شهید چمران، بلوار نیایش مجتمع فوق متخصصی نیایش، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جواد کجوری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جواد کجوری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جواد کجوری به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی اینترونشنال، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جواد کجوری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جواد کجوری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی اینترونشنال دریافت کنند.

دکتر جواد کجوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جواد کجوری در زمینه متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی اینترونشنال، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جواد کجوری کجاست؟

مطب دکتر جواد کجوری به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی اینترونشنال در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بلوار شهید چمران، بلوار نیایش مجتمع فوق متخصصی نیایش واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جواد کجوری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جواد کجوری که 0 - 07136540068 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جواد کجوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جواد کجوری، متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی اینترونشنال، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جواد کجوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جواد کجوری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جواد کجوری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جواد کجوری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جواد کجوری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس