X
عکس دکتر جواد شکیباپور

دکتر جواد شکیباپور

نوبت دهی اینترنتی دکتر جواد شکیباپور متخصص گوش، حلق و بینی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جواد شکیباپور نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • شیراز، خیابان زند، بین فلسطین و بیست متری سینما سعدی، ساختمان نگین، طبقه اول
 • 0
 • 07132354857
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 25823
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر جواد شکیباپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جواد شکیباپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 53% مراجعین، دکتر جواد شکیباپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر جواد شکیباپور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جواد شکیباپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جواد شکیباپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جواد شکیباپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جواد شکیباپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جواد شکیباپور به آدرس شیراز، خیابان زند، بین فلسطین و بیست متری سینما سعدی، ساختمان نگین، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جواد شکیباپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جواد شکیباپور تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جواد شکیباپور به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جواد شکیباپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جواد شکیباپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر جواد شکیباپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جواد شکیباپور در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جواد شکیباپور کجاست؟

مطب دکتر جواد شکیباپور به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، بین فلسطین و بیست متری سینما سعدی، ساختمان نگین، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جواد شکیباپور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جواد شکیباپور که 0 - 07132354857 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جواد شکیباپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جواد شکیباپور، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جواد شکیباپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جواد شکیباپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جواد شکیباپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جواد شکیباپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جواد شکیباپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس