عکس دکتر جواد خلیلی پویا

دکتر جواد خلیلی پویا

نوبت دهی اینترنتی دکتر جواد خلیلی پویا متخصص جراحی عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جواد خلیلی پویا نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • تهران، میدان نوبنیاد، خیابان لنگری، نبش صنایع کلینیک آرمان الاهیه، طبقه اول، واحد 103
 • 0
 • 02126103839
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 25848
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر جواد خلیلی پویا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جواد خلیلی پویا

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر جواد خلیلی پویا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر جواد خلیلی پویا ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جواد خلیلی پویا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جواد خلیلی پویا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جواد خلیلی پویا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جواد خلیلی پویا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جواد خلیلی پویا به آدرس تهران، میدان نوبنیاد، خیابان لنگری، نبش صنایع کلینیک آرمان الاهیه، طبقه اول، واحد 103، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جواد خلیلی پویا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جواد خلیلی پویا تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جواد خلیلی پویا به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جواد خلیلی پویا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جواد خلیلی پویا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر جواد خلیلی پویا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جواد خلیلی پویا در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جواد خلیلی پویا کجاست؟

مطب دکتر جواد خلیلی پویا به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان نوبنیاد، خیابان لنگری، نبش صنایع کلینیک آرمان الاهیه، طبقه اول، واحد 103 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جواد خلیلی پویا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جواد خلیلی پویا که 0 - 02126103839 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جواد خلیلی پویا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جواد خلیلی پویا، متخصص جراحی عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جواد خلیلی پویا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جواد خلیلی پویا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جواد خلیلی پویا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جواد خلیلی پویا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جواد خلیلی پویا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس