عکس دکتر جهانگیر صیادی

دکتر جهانگیر صیادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر جهانگیر صیادی متخصص کودکان و نوزادان در شهر کرمانشاه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جهانگیر صیادی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، بالاتر از مسجد حاج محمدتقی اصفهانی، مجتمع پزشکی دی، طبقه سوم
 • 0
 • 08337293080
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 65110
 • کرمانشاه

نوبت دهی اینترنتی دکتر جهانگیر صیادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جهانگیر صیادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر جهانگیر صیادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر جهانگیر صیادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جهانگیر صیادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جهانگیر صیادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جهانگیر صیادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جهانگیر صیادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جهانگیر صیادی به آدرس کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، بالاتر از مسجد حاج محمدتقی اصفهانی، مجتمع پزشکی دی، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جهانگیر صیادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جهانگیر صیادی تنها بیماران کرمانشاه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جهانگیر صیادی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرمانشاه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمانشاه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جهانگیر صیادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جهانگیر صیادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر جهانگیر صیادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جهانگیر صیادی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرمانشاه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جهانگیر صیادی کجاست؟

مطب دکتر جهانگیر صیادی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر کرمانشاه فعالیت میکند، کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، بالاتر از مسجد حاج محمدتقی اصفهانی، مجتمع پزشکی دی، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جهانگیر صیادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جهانگیر صیادی که 0 - 08337293080 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جهانگیر صیادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جهانگیر صیادی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جهانگیر صیادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جهانگیر صیادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جهانگیر صیادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جهانگیر صیادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جهانگیر صیادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس