X
عکس دکتر جهانگیر تقی پور

دکتر جهانگیر تقی پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر جهانگیر تقی پور متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جهانگیر تقی پور نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • شیراز، خیابان عفیف آباد، نبش کوچه 6، ساختمان مهرگان، طبقه 4
 • 09173434640
 • 07136292999
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 94946
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر جهانگیر تقی پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جهانگیر تقی پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر جهانگیر تقی پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر جهانگیر تقی پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جهانگیر تقی پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جهانگیر تقی پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جهانگیر تقی پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جهانگیر تقی پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جهانگیر تقی پور به آدرس شیراز، خیابان عفیف آباد، نبش کوچه 6، ساختمان مهرگان، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جهانگیر تقی پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جهانگیر تقی پور تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جهانگیر تقی پور به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جهانگیر تقی پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جهانگیر تقی پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر جهانگیر تقی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جهانگیر تقی پور در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جهانگیر تقی پور کجاست؟

مطب دکتر جهانگیر تقی پور به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان عفیف آباد، نبش کوچه 6، ساختمان مهرگان، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جهانگیر تقی پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جهانگیر تقی پور که 09173434640 - 07136292999 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جهانگیر تقی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جهانگیر تقی پور، متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جهانگیر تقی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جهانگیر تقی پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جهانگیر تقی پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جهانگیر تقی پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جهانگیر تقی پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس