X
عکس دکتر جمیله نصیری

دکتر جمیله نصیری

نوبت دهی اینترنتی دکتر جمیله نصیری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جمیله نصیری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، خیابان پیروزی، ایستگاه چهارصد دستگاه، نبش فارابی، ساختمان پزشکان فارابی، طبقه چهارم
 • 0
 • 02133781818
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 14775
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر جمیله نصیری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جمیله نصیری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر جمیله نصیری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر جمیله نصیری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جمیله نصیری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جمیله نصیری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جمیله نصیری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جمیله نصیری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جمیله نصیری به آدرس تهران، خیابان پیروزی، ایستگاه چهارصد دستگاه، نبش فارابی، ساختمان پزشکان فارابی، طبقه چهارم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جمیله نصیری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جمیله نصیری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جمیله نصیری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جمیله نصیری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جمیله نصیری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر جمیله نصیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جمیله نصیری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جمیله نصیری کجاست؟

مطب دکتر جمیله نصیری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، ایستگاه چهارصد دستگاه، نبش فارابی، ساختمان پزشکان فارابی، طبقه چهارم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جمیله نصیری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جمیله نصیری که 0 - 02133781818 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جمیله نصیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جمیله نصیری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله نصیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جمیله نصیری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جمیله نصیری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جمیله نصیری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جمیله نصیری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس