عکس دکتر جمیله مقیمی

دکتر جمیله مقیمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر جمیله مقیمی متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر سمنان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جمیله مقیمی نوبت بگیرید.

 • روماتولوژی و مفاصل
 • سمنان، میدان سعدی، ساختمان صدف، طبقه سوم، واحد5
 • 0
 • 02333332887
 • متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)
 • نظام پزشکی: 34483
 • سمنان

نوبت دهی اینترنتی دکتر جمیله مقیمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جمیله مقیمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 95% مراجعین، دکتر جمیله مقیمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 70% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر جمیله مقیمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جمیله مقیمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جمیله مقیمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جمیله مقیمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جمیله مقیمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جمیله مقیمی به آدرس سمنان، میدان سعدی، ساختمان صدف، طبقه سوم، واحد5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جمیله مقیمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جمیله مقیمی تنها بیماران سمنان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جمیله مقیمی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر سمنان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در سمنان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جمیله مقیمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جمیله مقیمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) دریافت کنند.

دکتر جمیله مقیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جمیله مقیمی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر سمنان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جمیله مقیمی کجاست؟

مطب دکتر جمیله مقیمی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر سمنان فعالیت میکند، سمنان، میدان سعدی، ساختمان صدف، طبقه سوم، واحد5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جمیله مقیمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جمیله مقیمی که 0 - 02333332887 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جمیله مقیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جمیله مقیمی، متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر سمنان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله مقیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جمیله مقیمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جمیله مقیمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جمیله مقیمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جمیله مقیمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس