عکس دکتر جمشید شریفی

دکتر جمشید شریفی

نوبت دهی اینترنتی دکتر جمشید شریفی متخصص داخلی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جمشید شریفی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، نرسیده به چهارراه مرادی، کوچه جنب داروخانه امیری زاده، ساختمان پزشکان شریف، طبقه 2
 • 09058131646
 • 0
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 127391
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر جمشید شریفی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جمشید شریفی

پزشک پرطرفدار
بیش از 72% مراجعین، دکتر جمشید شریفی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 97% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر جمشید شریفی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جمشید شریفی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جمشید شریفی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جمشید شریفی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جمشید شریفی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جمشید شریفی به آدرس بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، نرسیده به چهارراه مرادی، کوچه جنب داروخانه امیری زاده، ساختمان پزشکان شریف، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جمشید شریفی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جمشید شریفی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جمشید شریفی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جمشید شریفی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جمشید شریفی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر جمشید شریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جمشید شریفی در زمینه متخصص داخلی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جمشید شریفی کجاست؟

مطب دکتر جمشید شریفی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، نرسیده به چهارراه مرادی، کوچه جنب داروخانه امیری زاده، ساختمان پزشکان شریف، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جمشید شریفی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جمشید شریفی که 09058131646 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جمشید شریفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جمشید شریفی، متخصص داخلی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جمشید شریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جمشید شریفی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جمشید شریفی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جمشید شریفی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جمشید شریفی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس