X
عکس دکتر جلیل مدرسی

دکتر جلیل مدرسی

نوبت دهی اینترنتی دکتر جلیل مدرسی پزشک دندان پزشک و متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس) در شهر یزد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جلیل مدرسی نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • یزد، بلوار طالقانی، کوچه قدس، جنب بانک صادرات، روبه روی عینک نگین
 • 0
 • 03537251695
 • پزشک دندان پزشک و متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)
 • نظام پزشکی: 34542
 • یزد

نوبت دهی اینترنتی دکتر جلیل مدرسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جلیل مدرسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر جلیل مدرسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر جلیل مدرسی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جلیل مدرسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جلیل مدرسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جلیل مدرسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جلیل مدرسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جلیل مدرسی به آدرس یزد، بلوار طالقانی، کوچه قدس، جنب بانک صادرات، روبه روی عینک نگین، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جلیل مدرسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جلیل مدرسی تنها بیماران یزد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جلیل مدرسی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک و متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)، در شهر یزد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در یزد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جلیل مدرسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جلیل مدرسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک و درمان ریشه (اندودانتیکس) دریافت کنند.

دکتر جلیل مدرسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جلیل مدرسی در زمینه پزشک دندان پزشک و متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)، در شهر یزد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جلیل مدرسی کجاست؟

مطب دکتر جلیل مدرسی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک و متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس) در شهر یزد فعالیت میکند، یزد، بلوار طالقانی، کوچه قدس، جنب بانک صادرات، روبه روی عینک نگین واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جلیل مدرسی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جلیل مدرسی که 0 - 03537251695 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جلیل مدرسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جلیل مدرسی، پزشک دندان پزشک و متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)، در شهر یزد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جلیل مدرسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جلیل مدرسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جلیل مدرسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جلیل مدرسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جلیل مدرسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس