عکس دکتر جلال پورقاسم

دکتر جلال پورقاسم

نوبت دهی اینترنتی دکتر جلال پورقاسم متخصص جراحی عمومی در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جلال پورقاسم نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان پزشکان آذران، طبقه چهارم
 • 0
 • 04433486551
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 55643
 • ارومیه

نوبت دهی اینترنتی دکتر جلال پورقاسم

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جلال پورقاسم

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر جلال پورقاسم را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر جلال پورقاسم ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جلال پورقاسم، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جلال پورقاسم چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جلال پورقاسم، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جلال پورقاسم انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جلال پورقاسم به آدرس ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان پزشکان آذران، طبقه چهارم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جلال پورقاسم رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جلال پورقاسم تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جلال پورقاسم به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جلال پورقاسم، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جلال پورقاسم مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر جلال پورقاسم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جلال پورقاسم در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جلال پورقاسم کجاست؟

مطب دکتر جلال پورقاسم به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان پزشکان آذران، طبقه چهارم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جلال پورقاسم، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جلال پورقاسم که 0 - 04433486551 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جلال پورقاسم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جلال پورقاسم، متخصص جراحی عمومی، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جلال پورقاسم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جلال پورقاسم

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جلال پورقاسم کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جلال پورقاسم امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جلال پورقاسم فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس