X
عکس دکتر جلال هاشمی

دکتر جلال هاشمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر جلال هاشمی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جلال هاشمی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • اصفهان، خیابان آمادگاه، کوچه سپاهان، ساختمان شماره 4 سپاهان، طبقه 3
 • 0
 • 03132206111
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 54754
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر جلال هاشمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جلال هاشمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر جلال هاشمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر جلال هاشمی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جلال هاشمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جلال هاشمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جلال هاشمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جلال هاشمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جلال هاشمی به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، کوچه سپاهان، ساختمان شماره 4 سپاهان، طبقه 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جلال هاشمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جلال هاشمی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جلال هاشمی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جلال هاشمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جلال هاشمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر جلال هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جلال هاشمی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جلال هاشمی کجاست؟

مطب دکتر جلال هاشمی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، کوچه سپاهان، ساختمان شماره 4 سپاهان، طبقه 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جلال هاشمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جلال هاشمی که 0 - 03132206111 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جلال هاشمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جلال هاشمی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جلال هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جلال هاشمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جلال هاشمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جلال هاشمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جلال هاشمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس