X
عکس دکتر جلال خلیقی نژاد

دکتر جلال خلیقی نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر جلال خلیقی نژاد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ مغز و اعصاب در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جلال خلیقی نژاد نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • اصفهان، چهارراه فلسطین، اول خیابان فلسطین، ساختمان حافظ
 • 0
 • 03132201199
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 25101
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر جلال خلیقی نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جلال خلیقی نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر جلال خلیقی نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر جلال خلیقی نژاد در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جلال خلیقی نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جلال خلیقی نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جلال خلیقی نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جلال خلیقی نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جلال خلیقی نژاد به آدرس اصفهان، چهارراه فلسطین، اول خیابان فلسطین، ساختمان حافظ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جلال خلیقی نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جلال خلیقی نژاد تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جلال خلیقی نژاد به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ مغز و اعصاب، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جلال خلیقی نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جلال خلیقی نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر جلال خلیقی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جلال خلیقی نژاد در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ مغز و اعصاب، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جلال خلیقی نژاد کجاست؟

مطب دکتر جلال خلیقی نژاد به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ مغز و اعصاب در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، چهارراه فلسطین، اول خیابان فلسطین، ساختمان حافظ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جلال خلیقی نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جلال خلیقی نژاد که 0 - 03132201199 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جلال خلیقی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جلال خلیقی نژاد، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ مغز و اعصاب، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جلال خلیقی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جلال خلیقی نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جلال خلیقی نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جلال خلیقی نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جلال خلیقی نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس