X
عکس دکتر جلال تکاپوی

دکتر جلال تکاپوی

نوبت دهی اینترنتی دکتر جلال تکاپوی متخصص ارتوپدی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جلال تکاپوی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • شیراز، خیابان قصرالدشت گودگری، جنب بیمارستان فرهمندفر، ساختمان سام، طبقه 2
 • 0
 • 07136265383
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 23490
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر جلال تکاپوی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جلال تکاپوی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر جلال تکاپوی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر جلال تکاپوی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جلال تکاپوی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جلال تکاپوی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جلال تکاپوی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جلال تکاپوی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جلال تکاپوی به آدرس شیراز، خیابان قصرالدشت گودگری، جنب بیمارستان فرهمندفر، ساختمان سام، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جلال تکاپوی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جلال تکاپوی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جلال تکاپوی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جلال تکاپوی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جلال تکاپوی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر جلال تکاپوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جلال تکاپوی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جلال تکاپوی کجاست؟

مطب دکتر جلال تکاپوی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان قصرالدشت گودگری، جنب بیمارستان فرهمندفر، ساختمان سام، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جلال تکاپوی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جلال تکاپوی که 0 - 07136265383 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جلال تکاپوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جلال تکاپوی، متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جلال تکاپوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جلال تکاپوی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جلال تکاپوی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جلال تکاپوی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جلال تکاپوی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس