X
عکس دکتر جعفر رضایی طالقانی

دکتر جعفر رضایی طالقانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر جعفر رضایی طالقانی متخصص چشم پزشکی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جعفر رضایی طالقانی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، خیابان مطهری، بعد از قائم مقام فراهانی، نبش خیابان گلریز، پلاک ۳۰۸، طبقه اول، واحد ۱
 • 0
 • 02188845410
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 33542
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر جعفر رضایی طالقانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جعفر رضایی طالقانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر جعفر رضایی طالقانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر جعفر رضایی طالقانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جعفر رضایی طالقانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جعفر رضایی طالقانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جعفر رضایی طالقانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جعفر رضایی طالقانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جعفر رضایی طالقانی به آدرس تهران، خیابان مطهری، بعد از قائم مقام فراهانی، نبش خیابان گلریز، پلاک ۳۰۸، طبقه اول، واحد ۱، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جعفر رضایی طالقانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جعفر رضایی طالقانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جعفر رضایی طالقانی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جعفر رضایی طالقانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جعفر رضایی طالقانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر جعفر رضایی طالقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جعفر رضایی طالقانی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جعفر رضایی طالقانی کجاست؟

مطب دکتر جعفر رضایی طالقانی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان مطهری، بعد از قائم مقام فراهانی، نبش خیابان گلریز، پلاک ۳۰۸، طبقه اول، واحد ۱ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جعفر رضایی طالقانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جعفر رضایی طالقانی که 0 - 02188845410 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جعفر رضایی طالقانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جعفر رضایی طالقانی، متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر رضایی طالقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جعفر رضایی طالقانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جعفر رضایی طالقانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جعفر رضایی طالقانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جعفر رضایی طالقانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس