X
عکس دکتر جعفر خلیلی

دکتر جعفر خلیلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر جعفر خلیلی متخصص ارتوپدی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جعفر خلیلی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • شیراز میدان پارسه خیابان پاییز مجتمع درمانی آزادی
 • 0
 • 07138370400
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 531150
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر جعفر خلیلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جعفر خلیلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 45% مراجعین، دکتر جعفر خلیلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر جعفر خلیلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جعفر خلیلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جعفر خلیلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جعفر خلیلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جعفر خلیلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جعفر خلیلی به آدرس شیراز میدان پارسه خیابان پاییز مجتمع درمانی آزادی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جعفر خلیلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جعفر خلیلی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جعفر خلیلی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جعفر خلیلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جعفر خلیلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر جعفر خلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جعفر خلیلی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جعفر خلیلی کجاست؟

مطب دکتر جعفر خلیلی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز میدان پارسه خیابان پاییز مجتمع درمانی آزادی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جعفر خلیلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جعفر خلیلی که 0 - 07138370400 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جعفر خلیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جعفر خلیلی، متخصص ارتوپدی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جعفر خلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جعفر خلیلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جعفر خلیلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جعفر خلیلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جعفر خلیلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس