عکس دکتر تکتم موسویان

دکتر تکتم موسویان

نوبت دهی اینترنتی دکتر تکتم موسویان متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر تکتم موسویان نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار پاکنژاد، تقاطع با بولوار دریا، سر نبش شمال شرقی چهاراه، ساختمان نیما، طبقه 3 واحد 11
 • 09190908378
 • 02188562278
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)
 • نظام پزشکی: 101508
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر تکتم موسویان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر تکتم موسویان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر تکتم موسویان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر تکتم موسویان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر تکتم موسویان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر تکتم موسویان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر تکتم موسویان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر تکتم موسویان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر تکتم موسویان به آدرس تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار پاکنژاد، تقاطع با بولوار دریا، سر نبش شمال شرقی چهاراه، ساختمان نیما، طبقه 3 واحد 11، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر تکتم موسویان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر تکتم موسویان تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر تکتم موسویان به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر تکتم موسویان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر تکتم موسویان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) دریافت کنند.

دکتر تکتم موسویان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر تکتم موسویان در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر تکتم موسویان کجاست؟

مطب دکتر تکتم موسویان به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، بلوار پاکنژاد، تقاطع با بولوار دریا، سر نبش شمال شرقی چهاراه، ساختمان نیما، طبقه 3 واحد 11 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر تکتم موسویان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر تکتم موسویان که 09190908378 - 02188562278 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر تکتم موسویان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر تکتم موسویان، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر تکتم موسویان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر تکتم موسویان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر تکتم موسویان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر تکتم موسویان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر تکتم موسویان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس