عکس دکتر تهمینه متوسلی

دکتر تهمینه متوسلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر تهمینه متوسلی متخصص چشم پزشکی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر تهمینه متوسلی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، خیابان پیروزی، سه راه سلیمانیه، پلاک 698
 • 09934507550
 • 0
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 124964
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر تهمینه متوسلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر تهمینه متوسلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر تهمینه متوسلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر تهمینه متوسلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر تهمینه متوسلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر تهمینه متوسلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر تهمینه متوسلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر تهمینه متوسلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر تهمینه متوسلی به آدرس تهران، خیابان پیروزی، سه راه سلیمانیه، پلاک 698، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر تهمینه متوسلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر تهمینه متوسلی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر تهمینه متوسلی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر تهمینه متوسلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر تهمینه متوسلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر تهمینه متوسلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر تهمینه متوسلی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر تهمینه متوسلی کجاست؟

مطب دکتر تهمینه متوسلی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، سه راه سلیمانیه، پلاک 698 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر تهمینه متوسلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر تهمینه متوسلی که 09934507550 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر تهمینه متوسلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر تهمینه متوسلی، متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر تهمینه متوسلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر تهمینه متوسلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر تهمینه متوسلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر تهمینه متوسلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر تهمینه متوسلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس