X
عکس دکتر ترانه تراکمه

دکتر ترانه تراکمه

نوبت دهی اینترنتی دکتر ترانه تراکمه فوق تخصص روماتولوژی و متخصص داخلی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ترانه تراکمه نوبت بگیرید.

 • تایید شده
 • روماتولوژی و مفاصل
 • نرسیده به چهارراه فاطمیه, جنب مبل مرتضی, ساختمان زیگورات
 • 0763223552
 • فوق تخصص روماتولوژی و متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 55211
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر ترانه تراکمه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ترانه تراکمه

پزشک پرطرفدار
بیش از 71% مراجعین، دکتر ترانه تراکمه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
در تخصص روماتولوژی و مفاصل دکتر ترانه تراکمه از بهترینای بندرعباس هستند
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ترانه تراکمه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ترانه تراکمه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ترانه تراکمه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ترانه تراکمه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ترانه تراکمه به آدرس نرسیده به چهارراه فاطمیه, جنب مبل مرتضی, ساختمان زیگورات، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ترانه تراکمه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ترانه تراکمه تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ترانه تراکمه به عنوان یک پزشک فوق تخصص روماتولوژی و متخصص داخلی، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ترانه تراکمه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ترانه تراکمه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق تخصص روماتولوژی و داخلی دریافت کنند.

دکتر ترانه تراکمه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ترانه تراکمه در زمینه فوق تخصص روماتولوژی و متخصص داخلی، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ترانه تراکمه کجاست؟

مطب دکتر ترانه تراکمه به عنوان یک پزشک فوق تخصص روماتولوژی و متخصص داخلی در شهر بندرعباس فعالیت میکند، نرسیده به چهارراه فاطمیه, جنب مبل مرتضی, ساختمان زیگورات واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ترانه تراکمه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ترانه تراکمه که 0763223552 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ترانه تراکمه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ترانه تراکمه، فوق تخصص روماتولوژی و متخصص داخلی، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ترانه تراکمه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ترانه تراکمه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ترانه تراکمه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ترانه تراکمه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ترانه تراکمه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس