عکس دکتر تافگه محمدی

دکتر تافگه محمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر تافگه محمدی متخصص چشم پزشکی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر تافگه محمدی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران پاسداران نبش دشتستان پنجم ساختمان 148 طبقه چهارم واحد 14 کلینیک چشم پزشکی ایرانیان
 • 0
 • 02122857955
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 95477
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر تافگه محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر تافگه محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر تافگه محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر تافگه محمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر تافگه محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر تافگه محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر تافگه محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر تافگه محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر تافگه محمدی به آدرس تهران پاسداران نبش دشتستان پنجم ساختمان 148 طبقه چهارم واحد 14 کلینیک چشم پزشکی ایرانیان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر تافگه محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر تافگه محمدی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر تافگه محمدی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر تافگه محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر تافگه محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر تافگه محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر تافگه محمدی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر تافگه محمدی کجاست؟

مطب دکتر تافگه محمدی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران پاسداران نبش دشتستان پنجم ساختمان 148 طبقه چهارم واحد 14 کلینیک چشم پزشکی ایرانیان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر تافگه محمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر تافگه محمدی که 0 - 02122857955 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر تافگه محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر تافگه محمدی، متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر تافگه محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر تافگه محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر تافگه محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر تافگه محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر تافگه محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس