عکس دکتر بیژن اوحدی

دکتر بیژن اوحدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر بیژن اوحدی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بیژن اوحدی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • اصفهان، فلکه فلسطین، ابتدای خیابان فردوسی، جنب بانک رفاه، ساختمان شماره 10،
 • 0
 • 03132210183
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 7659
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر بیژن اوحدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بیژن اوحدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بیژن اوحدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بیژن اوحدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بیژن اوحدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بیژن اوحدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بیژن اوحدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بیژن اوحدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بیژن اوحدی به آدرس اصفهان، فلکه فلسطین، ابتدای خیابان فردوسی، جنب بانک رفاه، ساختمان شماره 10، ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بیژن اوحدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بیژن اوحدی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بیژن اوحدی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بیژن اوحدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بیژن اوحدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر بیژن اوحدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بیژن اوحدی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بیژن اوحدی کجاست؟

مطب دکتر بیژن اوحدی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، فلکه فلسطین، ابتدای خیابان فردوسی، جنب بانک رفاه، ساختمان شماره 10، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بیژن اوحدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بیژن اوحدی که 0 - 03132210183 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بیژن اوحدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بیژن اوحدی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن اوحدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بیژن اوحدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بیژن اوحدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بیژن اوحدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بیژن اوحدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس