X
عکس دکتر بیژن ادیبی

دکتر بیژن ادیبی

نوبت دهی اینترنتی دکتر بیژن ادیبی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بیژن ادیبی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، خیابان آیت الله کاشانی، جنب گلستان، ساختمان پزشکان شماره 1
 • 0
 • 02144076393
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 17378
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر بیژن ادیبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بیژن ادیبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر بیژن ادیبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر بیژن ادیبی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بیژن ادیبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بیژن ادیبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بیژن ادیبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بیژن ادیبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بیژن ادیبی به آدرس تهران، خیابان آیت الله کاشانی، جنب گلستان، ساختمان پزشکان شماره 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بیژن ادیبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بیژن ادیبی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بیژن ادیبی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بیژن ادیبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بیژن ادیبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر بیژن ادیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بیژن ادیبی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بیژن ادیبی کجاست؟

مطب دکتر بیژن ادیبی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان آیت الله کاشانی، جنب گلستان، ساختمان پزشکان شماره 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بیژن ادیبی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بیژن ادیبی که 0 - 02144076393 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بیژن ادیبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بیژن ادیبی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن ادیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بیژن ادیبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بیژن ادیبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بیژن ادیبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بیژن ادیبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس