عکس دکتر بهیه نام آور جهرمی

دکتر بهیه نام آور جهرمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهیه نام آور جهرمی متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و IVF در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهیه نام آور جهرمی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، میدان نمازی، ابتدای خیابان ملاصدرا، کوچه چهار، مجتمع پزشکی پاستور، طبقه دوم
 • 0
 • 07136473601
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و IVF
 • نظام پزشکی: 28079
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهیه نام آور جهرمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهیه نام آور جهرمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بهیه نام آور جهرمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهیه نام آور جهرمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهیه نام آور جهرمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهیه نام آور جهرمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهیه نام آور جهرمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهیه نام آور جهرمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهیه نام آور جهرمی به آدرس شیراز، میدان نمازی، ابتدای خیابان ملاصدرا، کوچه چهار، مجتمع پزشکی پاستور، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهیه نام آور جهرمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهیه نام آور جهرمی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهیه نام آور جهرمی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و IVF، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهیه نام آور جهرمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهیه نام آور جهرمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و IVF دریافت کنند.

دکتر بهیه نام آور جهرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهیه نام آور جهرمی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و IVF، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهیه نام آور جهرمی کجاست؟

مطب دکتر بهیه نام آور جهرمی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و IVF در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، میدان نمازی، ابتدای خیابان ملاصدرا، کوچه چهار، مجتمع پزشکی پاستور، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهیه نام آور جهرمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهیه نام آور جهرمی که 0 - 07136473601 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهیه نام آور جهرمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهیه نام آور جهرمی، متخصص زنان و زایمان و نازایی و فلوشیپ نازایی و IVF، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهیه نام آور جهرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهیه نام آور جهرمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهیه نام آور جهرمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهیه نام آور جهرمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهیه نام آور جهرمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس