X
عکس دکتر بهنام صفرپور لیما

دکتر بهنام صفرپور لیما

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهنام صفرپور لیما متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ صرع در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهنام صفرپور لیما نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تهران، میدان ونک، ابتدای ولیعصر شمالی، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان صدف، طبقه سوم غربی، واحد27
 • 09029755858
 • 0
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ صرع
 • نظام پزشکی: 100433
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهنام صفرپور لیما

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهنام صفرپور لیما

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بهنام صفرپور لیما را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهنام صفرپور لیما ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهنام صفرپور لیما، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهنام صفرپور لیما چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهنام صفرپور لیما، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهنام صفرپور لیما انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهنام صفرپور لیما به آدرس تهران، میدان ونک، ابتدای ولیعصر شمالی، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان صدف، طبقه سوم غربی، واحد27، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهنام صفرپور لیما رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهنام صفرپور لیما تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهنام صفرپور لیما به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ صرع، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهنام صفرپور لیما، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهنام صفرپور لیما مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ صرع دریافت کنند.

دکتر بهنام صفرپور لیما در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهنام صفرپور لیما در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ صرع، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهنام صفرپور لیما کجاست؟

مطب دکتر بهنام صفرپور لیما به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ صرع در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان ونک، ابتدای ولیعصر شمالی، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان صدف، طبقه سوم غربی، واحد27 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهنام صفرپور لیما، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهنام صفرپور لیما که 09029755858 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهنام صفرپور لیما چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهنام صفرپور لیما، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) و فلوشیپ صرع، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام صفرپور لیما می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهنام صفرپور لیما

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهنام صفرپور لیما کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهنام صفرپور لیما امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهنام صفرپور لیما فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس