X
عکس دکتر بهناز دربان

دکتر بهناز دربان

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهناز دربان فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان تخصص کودکان و نوزادان در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهناز دربان نوبت بگیرید.

  • گوارش و کبد
  • بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسدآبادی، خیابان شهید کازرونی(بین چهارراه فاطمیه و مرادی ) ،کوچه رحیل 2، پشت بانک سینا ،ساهتمان پزشکان همت
  • ۰۹۱۰۳۴۰۳۵۰۷
  • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان تخصص کودکان و نوزادان
  • نظام پزشکی: ۱۴۰۶۰۸
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهناز دربان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهناز دربان

پزشک پرطرفدار
بیش از 89% مراجعین، دکتر بهناز دربان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 83% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر بهناز دربان در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهناز دربان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهناز دربان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهناز دربان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهناز دربان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهناز دربان به آدرس بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسدآبادی، خیابان شهید کازرونی(بین چهارراه فاطمیه و مرادی ) ،کوچه رحیل 2، پشت بانک سینا ،ساهتمان پزشکان همت، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهناز دربان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهناز دربان تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهناز دربان به عنوان یک پزشک فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان تخصص کودکان و نوزادان، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهناز دربان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهناز دربان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان تخصص کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر بهناز دربان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهناز دربان در زمینه فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان تخصص کودکان و نوزادان، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهناز دربان کجاست؟

مطب دکتر بهناز دربان به عنوان یک پزشک فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان تخصص کودکان و نوزادان در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسدآبادی، خیابان شهید کازرونی(بین چهارراه فاطمیه و مرادی ) ،کوچه رحیل 2، پشت بانک سینا ،ساهتمان پزشکان همت واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهناز دربان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهناز دربان که ۰۹۱۰۳۴۰۳۵۰۷ - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهناز دربان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهناز دربان، فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان تخصص کودکان و نوزادان، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز دربان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهناز دربان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهناز دربان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهناز دربان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهناز دربان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس