X
عکس دکتر بهناز تن آرای

دکتر بهناز تن آرای

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهناز تن آرای متخصص قلب و عروق در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهناز تن آرای نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، بین فلکه دوم و وسوم تهرانپارس، جنب داروخانه مینا، خیابان رحمانی، ساختمان پزشکان 120
 • 0
 • 02177877578
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 82151
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهناز تن آرای

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهناز تن آرای

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بهناز تن آرای را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهناز تن آرای ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهناز تن آرای، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهناز تن آرای چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهناز تن آرای، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهناز تن آرای انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهناز تن آرای به آدرس تهران، بین فلکه دوم و وسوم تهرانپارس، جنب داروخانه مینا، خیابان رحمانی، ساختمان پزشکان 120، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهناز تن آرای رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهناز تن آرای تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهناز تن آرای به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهناز تن آرای، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهناز تن آرای مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر بهناز تن آرای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهناز تن آرای در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهناز تن آرای کجاست؟

مطب دکتر بهناز تن آرای به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بین فلکه دوم و وسوم تهرانپارس، جنب داروخانه مینا، خیابان رحمانی، ساختمان پزشکان 120 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهناز تن آرای، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهناز تن آرای که 0 - 02177877578 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهناز تن آرای چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهناز تن آرای، متخصص قلب و عروق، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز تن آرای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهناز تن آرای

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهناز تن آرای کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهناز تن آرای امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهناز تن آرای فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس