عکس دکتر بهمن ملک زاده

دکتر بهمن ملک زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهمن ملک زاده متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهمن ملک زاده نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • شیراز، خیابان زند، خیابان هفت تیر( 20 متری سینما سعدی)، اردیبهشت شرقی، روبه روی آزمایشگاه دانشبد و پیوند، ساختمان کسری، طبقه 2
 • 09361328866
 • 07132317277
 • متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی
 • نظام پزشکی: 124394
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهمن ملک زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهمن ملک زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بهمن ملک زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهمن ملک زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهمن ملک زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهمن ملک زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهمن ملک زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهمن ملک زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهمن ملک زاده به آدرس شیراز، خیابان زند، خیابان هفت تیر( 20 متری سینما سعدی)، اردیبهشت شرقی، روبه روی آزمایشگاه دانشبد و پیوند، ساختمان کسری، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهمن ملک زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهمن ملک زاده تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهمن ملک زاده به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهمن ملک زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهمن ملک زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی دریافت کنند.

دکتر بهمن ملک زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهمن ملک زاده در زمینه متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهمن ملک زاده کجاست؟

مطب دکتر بهمن ملک زاده به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، خیابان هفت تیر( 20 متری سینما سعدی)، اردیبهشت شرقی، روبه روی آزمایشگاه دانشبد و پیوند، ساختمان کسری، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهمن ملک زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهمن ملک زاده که 09361328866 - 07132317277 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهمن ملک زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهمن ملک زاده، متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق متخصصی آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن ملک زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهمن ملک زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهمن ملک زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهمن ملک زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهمن ملک زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس