عکس دکتر بهمن راستکار همتی

دکتر بهمن راستکار همتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهمن راستکار همتی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهمن راستکار همتی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تبریز، بلوار آزادی، نرسیده به سه راه گلگشت، نرسیده به پمپ بنزین مارالان، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه ۵ غربی
 • 0
 • 04133373653
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان
 • نظام پزشکی: 24710
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهمن راستکار همتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهمن راستکار همتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بهمن راستکار همتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهمن راستکار همتی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهمن راستکار همتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهمن راستکار همتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهمن راستکار همتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهمن راستکار همتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهمن راستکار همتی به آدرس تبریز، بلوار آزادی، نرسیده به سه راه گلگشت، نرسیده به پمپ بنزین مارالان، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه ۵ غربی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهمن راستکار همتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهمن راستکار همتی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهمن راستکار همتی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهمن راستکار همتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهمن راستکار همتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق قلب کودکان دریافت کنند.

دکتر بهمن راستکار همتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهمن راستکار همتی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهمن راستکار همتی کجاست؟

مطب دکتر بهمن راستکار همتی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، بلوار آزادی، نرسیده به سه راه گلگشت، نرسیده به پمپ بنزین مارالان، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه ۵ غربی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهمن راستکار همتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهمن راستکار همتی که 0 - 04133373653 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهمن راستکار همتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهمن راستکار همتی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص قلب کودکان، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهمن راستکار همتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهمن راستکار همتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهمن راستکار همتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهمن راستکار همتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهمن راستکار همتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس