X
عکس دکتر بهزاد نجمی

دکتر بهزاد نجمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهزاد نجمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهزاد نجمی نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • تهران، خیابان کارگر جنوبی، چهارراه لشکر، ابتدای خیابان کمالی، پلاک 6، طبقه اول
 • 0
 • 02155412338
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 54244
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهزاد نجمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهزاد نجمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بهزاد نجمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهزاد نجمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهزاد نجمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهزاد نجمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهزاد نجمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهزاد نجمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهزاد نجمی به آدرس تهران، خیابان کارگر جنوبی، چهارراه لشکر، ابتدای خیابان کمالی، پلاک 6، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهزاد نجمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهزاد نجمی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهزاد نجمی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهزاد نجمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهزاد نجمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر بهزاد نجمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهزاد نجمی در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهزاد نجمی کجاست؟

مطب دکتر بهزاد نجمی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان کارگر جنوبی، چهارراه لشکر، ابتدای خیابان کمالی، پلاک 6، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهزاد نجمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهزاد نجمی که 0 - 02155412338 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهزاد نجمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهزاد نجمی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد نجمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهزاد نجمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهزاد نجمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهزاد نجمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهزاد نجمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس