عکس دکتر بهزاد عظیم زاده

دکتر بهزاد عظیم زاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهزاد عظیم زاده متخصص قلب و عروق در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهزاد عظیم زاده نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • کرمان، خیابان شهید کامیاب، بیمارستان مهرگان، طبقه همکف
 • 0
 • 03432268755
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 29322
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهزاد عظیم زاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهزاد عظیم زاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر بهزاد عظیم زاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهزاد عظیم زاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهزاد عظیم زاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهزاد عظیم زاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهزاد عظیم زاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهزاد عظیم زاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهزاد عظیم زاده به آدرس کرمان، خیابان شهید کامیاب، بیمارستان مهرگان، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهزاد عظیم زاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهزاد عظیم زاده تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهزاد عظیم زاده به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهزاد عظیم زاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهزاد عظیم زاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر بهزاد عظیم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهزاد عظیم زاده در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهزاد عظیم زاده کجاست؟

مطب دکتر بهزاد عظیم زاده به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان شهید کامیاب، بیمارستان مهرگان، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهزاد عظیم زاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهزاد عظیم زاده که 0 - 03432268755 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهزاد عظیم زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهزاد عظیم زاده، متخصص قلب و عروق، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد عظیم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهزاد عظیم زاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهزاد عظیم زاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهزاد عظیم زاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهزاد عظیم زاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس