عکس دکتر بهزاد خلعتبری

دکتر بهزاد خلعتبری

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهزاد خلعتبری متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهزاد خلعتبری نوبت بگیرید.

 • جراح پلاستیک و زیبایی
 • شیراز، خیابان قصرالدشت، روبروی مخابرت ولیعصر، ساختمان ژنوم، طبقه سوم
 • 0
 • 07136290461
 • متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
 • نظام پزشکی: 25516
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهزاد خلعتبری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهزاد خلعتبری

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر بهزاد خلعتبری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهزاد خلعتبری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهزاد خلعتبری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهزاد خلعتبری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهزاد خلعتبری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهزاد خلعتبری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهزاد خلعتبری به آدرس شیراز، خیابان قصرالدشت، روبروی مخابرت ولیعصر، ساختمان ژنوم، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهزاد خلعتبری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهزاد خلعتبری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهزاد خلعتبری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهزاد خلعتبری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهزاد خلعتبری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فوق جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی دریافت کنند.

دکتر بهزاد خلعتبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهزاد خلعتبری در زمینه متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهزاد خلعتبری کجاست؟

مطب دکتر بهزاد خلعتبری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان قصرالدشت، روبروی مخابرت ولیعصر، ساختمان ژنوم، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهزاد خلعتبری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهزاد خلعتبری که 0 - 07136290461 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهزاد خلعتبری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهزاد خلعتبری، متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد خلعتبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهزاد خلعتبری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهزاد خلعتبری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهزاد خلعتبری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهزاد خلعتبری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس