X
عکس دکتر بهزاد بافنده

دکتر بهزاد بافنده

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهزاد بافنده متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهزاد بافنده نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • اهواز، گلستان، خیابان فروردین، بین دی و بهمن، جنب بانک آینده، ساختمان پزشکان سما، طبقه 2
 • 0
 • 06133219143
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 129964
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهزاد بافنده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهزاد بافنده

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر بهزاد بافنده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر بهزاد بافنده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهزاد بافنده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهزاد بافنده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهزاد بافنده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهزاد بافنده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهزاد بافنده به آدرس اهواز، گلستان، خیابان فروردین، بین دی و بهمن، جنب بانک آینده، ساختمان پزشکان سما، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهزاد بافنده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهزاد بافنده تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهزاد بافنده به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهزاد بافنده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهزاد بافنده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر بهزاد بافنده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهزاد بافنده در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهزاد بافنده کجاست؟

مطب دکتر بهزاد بافنده به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، گلستان، خیابان فروردین، بین دی و بهمن، جنب بانک آینده، ساختمان پزشکان سما، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهزاد بافنده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهزاد بافنده که 0 - 06133219143 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهزاد بافنده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهزاد بافنده، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد بافنده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهزاد بافنده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهزاد بافنده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهزاد بافنده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهزاد بافنده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس