X
عکس دکتر بهروز نامور

دکتر بهروز نامور

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهروز نامور متخصص قلب و عروق در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهروز نامور نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب بیمارستان فقیهی، انتهای کوچه 48
 • 0
 • 07132362577
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 107578
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهروز نامور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهروز نامور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بهروز نامور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهروز نامور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهروز نامور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهروز نامور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهروز نامور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهروز نامور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهروز نامور به آدرس شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب بیمارستان فقیهی، انتهای کوچه 48، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهروز نامور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهروز نامور تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهروز نامور به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهروز نامور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهروز نامور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر بهروز نامور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهروز نامور در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهروز نامور کجاست؟

مطب دکتر بهروز نامور به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب بیمارستان فقیهی، انتهای کوچه 48 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهروز نامور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهروز نامور که 0 - 07132362577 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهروز نامور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهروز نامور، متخصص قلب و عروق، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز نامور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهروز نامور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهروز نامور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهروز نامور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهروز نامور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس