X
عکس دکتر بهروز مالی

دکتر بهروز مالی

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهروز مالی متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر بندرماهشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهروز مالی نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • بندرماهشهر، خیابان 22بهمن، ساختمان آذر پارس، طبقه1
 • 0
 • 06152369603
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 47812
 • بندرماهشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهروز مالی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهروز مالی

پزشک پرطرفدار
بیش از 43% مراجعین، دکتر بهروز مالی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 97% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهروز مالی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهروز مالی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهروز مالی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهروز مالی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهروز مالی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهروز مالی به آدرس بندرماهشهر، خیابان 22بهمن، ساختمان آذر پارس، طبقه1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهروز مالی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهروز مالی تنها بیماران بندرماهشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهروز مالی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر بندرماهشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرماهشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهروز مالی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهروز مالی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر بهروز مالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهروز مالی در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر بندرماهشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهروز مالی کجاست؟

مطب دکتر بهروز مالی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر بندرماهشهر فعالیت میکند، بندرماهشهر، خیابان 22بهمن، ساختمان آذر پارس، طبقه1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهروز مالی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهروز مالی که 0 - 06152369603 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهروز مالی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهروز مالی، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر بندرماهشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهروز مالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهروز مالی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهروز مالی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهروز مالی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهروز مالی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس