عکس دکتر بهرنگ آبادپور

دکتر بهرنگ آبادپور

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهرنگ آبادپور متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراح و ممتخصص کلیه و مجاری ادراری و نازائی مردان فلوشیپ پیوند کلیه در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهرنگ آبادپور نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • تهران، خیابان ستارخان، روبروی برق آلستوم، نبش کوچه کاشانی پور، پلاک ۳
 • 0
 • 02144234526
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراح و ممتخصص کلیه و مجاری ادراری و نازائی مردان فلوشیپ پیوند کلیه
 • نظام پزشکی: 71512
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهرنگ آبادپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهرنگ آبادپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بهرنگ آبادپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهرنگ آبادپور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهرنگ آبادپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهرنگ آبادپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهرنگ آبادپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهرنگ آبادپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهرنگ آبادپور به آدرس تهران، خیابان ستارخان، روبروی برق آلستوم، نبش کوچه کاشانی پور، پلاک ۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهرنگ آبادپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهرنگ آبادپور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهرنگ آبادپور به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراح و ممتخصص کلیه و مجاری ادراری و نازائی مردان فلوشیپ پیوند کلیه، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهرنگ آبادپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهرنگ آبادپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراح و مکلیه و مجاری ادراری و نازائی مردان فلوشیپ پیوند کلیه دریافت کنند.

دکتر بهرنگ آبادپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهرنگ آبادپور در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراح و ممتخصص کلیه و مجاری ادراری و نازائی مردان فلوشیپ پیوند کلیه، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهرنگ آبادپور کجاست؟

مطب دکتر بهرنگ آبادپور به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراح و ممتخصص کلیه و مجاری ادراری و نازائی مردان فلوشیپ پیوند کلیه در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ستارخان، روبروی برق آلستوم، نبش کوچه کاشانی پور، پلاک ۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهرنگ آبادپور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهرنگ آبادپور که 0 - 02144234526 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهرنگ آبادپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهرنگ آبادپور، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراح و ممتخصص کلیه و مجاری ادراری و نازائی مردان فلوشیپ پیوند کلیه، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهرنگ آبادپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهرنگ آبادپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهرنگ آبادپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهرنگ آبادپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهرنگ آبادپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس