عکس دکتر بهرام عزیزی

دکتر بهرام عزیزی

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهرام عزیزی متخصص جراحی عمومی در شهر کرمانشاه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهرام عزیزی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، مطب خیابان حاج محمدتقی اصفهانی، ساختمان سعادت، طبقه دوم، واحد8
 • 0
 • 08337298824
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 85981
 • کرمانشاه

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهرام عزیزی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهرام عزیزی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بهرام عزیزی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهرام عزیزی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهرام عزیزی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهرام عزیزی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهرام عزیزی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهرام عزیزی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهرام عزیزی به آدرس کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، مطب خیابان حاج محمدتقی اصفهانی، ساختمان سعادت، طبقه دوم، واحد8، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهرام عزیزی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهرام عزیزی تنها بیماران کرمانشاه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهرام عزیزی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر کرمانشاه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمانشاه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهرام عزیزی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهرام عزیزی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر بهرام عزیزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهرام عزیزی در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر کرمانشاه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهرام عزیزی کجاست؟

مطب دکتر بهرام عزیزی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر کرمانشاه فعالیت میکند، کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، مطب خیابان حاج محمدتقی اصفهانی، ساختمان سعادت، طبقه دوم، واحد8 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهرام عزیزی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهرام عزیزی که 0 - 08337298824 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهرام عزیزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهرام عزیزی، متخصص جراحی عمومی، در شهر کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام عزیزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهرام عزیزی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهرام عزیزی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهرام عزیزی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهرام عزیزی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس