عکس دکتر بهرام سلمانی

دکتر بهرام سلمانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهرام سلمانی متخصص ارتوپدی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهرام سلمانی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • تهران، میدان ونک، ابتدای بزرگراه حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، جنب داروخانه110 ونک، ساختمان 38، طبقه دوم با آسانسور
 • 0
 • 02188782756
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 102354
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهرام سلمانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهرام سلمانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بهرام سلمانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهرام سلمانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهرام سلمانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهرام سلمانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهرام سلمانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهرام سلمانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهرام سلمانی به آدرس تهران، میدان ونک، ابتدای بزرگراه حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، جنب داروخانه110 ونک، ساختمان 38، طبقه دوم با آسانسور، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهرام سلمانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهرام سلمانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهرام سلمانی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهرام سلمانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهرام سلمانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر بهرام سلمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهرام سلمانی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهرام سلمانی کجاست؟

مطب دکتر بهرام سلمانی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان ونک، ابتدای بزرگراه حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک، جنب داروخانه110 ونک، ساختمان 38، طبقه دوم با آسانسور واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهرام سلمانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهرام سلمانی که 0 - 02188782756 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهرام سلمانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهرام سلمانی، متخصص ارتوپدی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام سلمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهرام سلمانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهرام سلمانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهرام سلمانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهرام سلمانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس