X
عکس دکتر بهرام بحرانی

دکتر بهرام بحرانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهرام بحرانی متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهرام بحرانی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، میدان ونک، گاندی شمالی، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان سینا، واحد2
 • 09918687087
 • 0
 • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)
 • نظام پزشکی: 114713
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهرام بحرانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهرام بحرانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر بهرام بحرانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر بهرام بحرانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهرام بحرانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهرام بحرانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهرام بحرانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهرام بحرانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهرام بحرانی به آدرس تهران، میدان ونک، گاندی شمالی، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان سینا، واحد2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهرام بحرانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهرام بحرانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهرام بحرانی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهرام بحرانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهرام بحرانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) دریافت کنند.

دکتر بهرام بحرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهرام بحرانی در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهرام بحرانی کجاست؟

مطب دکتر بهرام بحرانی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، میدان ونک، گاندی شمالی، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان سینا، واحد2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهرام بحرانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهرام بحرانی که 09918687087 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهرام بحرانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهرام بحرانی، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهرام بحرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهرام بحرانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهرام بحرانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهرام بحرانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهرام بحرانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس