X
عکس دکتر بهداد حق پناه

دکتر بهداد حق پناه

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهداد حق پناه متخصص قلب و عروق در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهداد حق پناه نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجاور بیمارستان سینا، مجتمع پزشکی آراد
 • 0
 • 03132204456
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 31497
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهداد حق پناه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهداد حق پناه

پزشک پرطرفدار
بیش از 80% مراجعین، دکتر بهداد حق پناه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 80% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهداد حق پناه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهداد حق پناه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهداد حق پناه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهداد حق پناه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهداد حق پناه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهداد حق پناه به آدرس اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجاور بیمارستان سینا، مجتمع پزشکی آراد، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهداد حق پناه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهداد حق پناه تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهداد حق پناه به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهداد حق پناه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهداد حق پناه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر بهداد حق پناه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهداد حق پناه در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهداد حق پناه کجاست؟

مطب دکتر بهداد حق پناه به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجاور بیمارستان سینا، مجتمع پزشکی آراد واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهداد حق پناه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهداد حق پناه که 0 - 03132204456 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهداد حق پناه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهداد حق پناه، متخصص قلب و عروق، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهداد حق پناه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهداد حق پناه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهداد حق پناه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهداد حق پناه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهداد حق پناه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس