عکس دکتر بهاره پهلوان

دکتر بهاره پهلوان

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهاره پهلوان متخصص جراحی عمومی در شهر اردبیل و مشگین شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهاره پهلوان نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • اردبیل، میدان سرچشمه، کوی معصومین، کوچه دکتر محمد ملکی، ساختمان دکتر محمد ملکی، واحد ۸
 • 0
 • 04532545096
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 132999
 • اردبیل و مشگین شهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهاره پهلوان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهاره پهلوان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بهاره پهلوان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهاره پهلوان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهاره پهلوان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهاره پهلوان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهاره پهلوان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهاره پهلوان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهاره پهلوان به آدرس اردبیل، میدان سرچشمه، کوی معصومین، کوچه دکتر محمد ملکی، ساختمان دکتر محمد ملکی، واحد ۸، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهاره پهلوان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهاره پهلوان تنها بیماران اردبیل و مشگین شهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهاره پهلوان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر اردبیل و مشگین شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اردبیل و مشگین شهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهاره پهلوان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهاره پهلوان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر بهاره پهلوان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهاره پهلوان در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر اردبیل و مشگین شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهاره پهلوان کجاست؟

مطب دکتر بهاره پهلوان به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر اردبیل و مشگین شهر فعالیت میکند، اردبیل، میدان سرچشمه، کوی معصومین، کوچه دکتر محمد ملکی، ساختمان دکتر محمد ملکی، واحد ۸ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهاره پهلوان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهاره پهلوان که 0 - 04532545096 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهاره پهلوان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهاره پهلوان، متخصص جراحی عمومی، در شهر اردبیل و مشگین شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره پهلوان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهاره پهلوان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهاره پهلوان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهاره پهلوان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهاره پهلوان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس