عکس دکتر بهاره خضری

دکتر بهاره خضری

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهاره خضری پزشک دندان پزشک در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهاره خضری نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • شیراز، چهارراه زرگری، نبش خیابان خبرنگار، ساختمان عمارت شهر راز، طبقه 4، واحد 7
 • 0
 • 07136264182
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 132929
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهاره خضری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهاره خضری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بهاره خضری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بهاره خضری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهاره خضری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهاره خضری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهاره خضری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهاره خضری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهاره خضری به آدرس شیراز، چهارراه زرگری، نبش خیابان خبرنگار، ساختمان عمارت شهر راز، طبقه 4، واحد 7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهاره خضری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهاره خضری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهاره خضری به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهاره خضری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهاره خضری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر بهاره خضری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهاره خضری در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهاره خضری کجاست؟

مطب دکتر بهاره خضری به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، چهارراه زرگری، نبش خیابان خبرنگار، ساختمان عمارت شهر راز، طبقه 4، واحد 7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهاره خضری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهاره خضری که 0 - 07136264182 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهاره خضری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهاره خضری، پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره خضری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهاره خضری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهاره خضری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهاره خضری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهاره خضری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس