X
عکس دکتر بنفشه ایمانی

دکتر بنفشه ایمانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر بنفشه ایمانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فوق متخصص اورولوژی زنان، فلوشیپ لاپاراسکوپی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بنفشه ایمانی نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، نرسیده به میدان سرو، خیابان شکوفه، پلاک 6، واحد 1
 • 0
 • 02122071043
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فوق متخصص اورولوژی زنان، فلوشیپ لاپاراسکوپی
 • نظام پزشکی: 55332
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر بنفشه ایمانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بنفشه ایمانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بنفشه ایمانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بنفشه ایمانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بنفشه ایمانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بنفشه ایمانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بنفشه ایمانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بنفشه ایمانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بنفشه ایمانی به آدرس تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، نرسیده به میدان سرو، خیابان شکوفه، پلاک 6، واحد 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بنفشه ایمانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بنفشه ایمانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بنفشه ایمانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فوق متخصص اورولوژی زنان، فلوشیپ لاپاراسکوپی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بنفشه ایمانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بنفشه ایمانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فوق اورولوژی زنان، فلوشیپ لاپاراسکوپی دریافت کنند.

دکتر بنفشه ایمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بنفشه ایمانی در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فوق متخصص اورولوژی زنان، فلوشیپ لاپاراسکوپی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بنفشه ایمانی کجاست؟

مطب دکتر بنفشه ایمانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فوق متخصص اورولوژی زنان، فلوشیپ لاپاراسکوپی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، نرسیده به میدان سرو، خیابان شکوفه، پلاک 6، واحد 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بنفشه ایمانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بنفشه ایمانی که 0 - 02122071043 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بنفشه ایمانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بنفشه ایمانی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و فوق متخصص اورولوژی زنان، فلوشیپ لاپاراسکوپی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه ایمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بنفشه ایمانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بنفشه ایمانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بنفشه ایمانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بنفشه ایمانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس